Stop pożarom traw

Międzynarodowy Bieg Rycerski w Ossolinie

2 lipca w Ossolinie odbędzie się II Międzynarodowy Bieg Rycerski o Puchar Kanclerza Jerzego Ossolińskiego. Poza biegiem głównym na dystansie 6666 metrow, przewidziane są również biegi dla dzieci. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie "Nasze dziedzictwo Ossolin". Wśród uczestników biegu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Nagrodą główną będzie telewizor plazmowy.

Czytaj więcej...

Formularz „zwrotu/przyjęcia odpadu” opakowaniowych po środkach ochrony roślin w ramach systemu zbiórki opakowań PSOR

Formularz „zwrotu/przyjęcia odpadu” opakowaniowych po środkach ochrony roślin w ramach systemu zbiórki opakowań PSOR

40lecie matury 1977

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. Brunona Jasieńskiego w Klimontowie organizują jubileuszowe spotkanie Maturzystów rocznik 1977. Mamy zaszczyt zaprosić Szanownych Nauczycieli oraz Koleżanki i Kolegów, którzy zdawali maturę w 1977 r. na spotkanie jubileuszowe pn. „40-lecie matury”. Zachęcamy do uczestnictwa i prosimy o zgłoszenia w terminie do 30 kwietnia br. Wkrótce podamy nr konta bankowego, na które przyjmowane będą wpłaty. Spotkanie odbędzie się w dniu 3 czerwca 2017 r., początek od godz. 11 w budynku klasztornym, Msza św. o godz. 13., następnie planowane jest spotkanie koleżeńskie. Szczegółowy program oraz bliższe informacje zostaną przedstawione wkrótce drogą e-mailową oraz telefonicznie.
Szczegóły oraz kontakt u Organizatorów:

  • Ewa Borycka (Sowa) – 602250946
  • Bożena Przewlekła (Lasek) – 516750458
  • Krzysztofa Chmielewska (Szymańska) – 601831322
  • Zbigniew Gładysz – 721031820
  • Ryszard Kryj-Radziszewski – 601411881

Pierwszy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego na gminnej siłowni w Klimontowie

W Szkole Podstawowej w Nawodzicach z okazji Świętokrzyskiego Dnia Tenisa Stołowego odbyły się zajęcia treningowe pod kontem doskonalenia i rozwijania nabytych umiejętności wśród dzieci i młodzieży, która gra w tą dyscyplinie sportu. W warsztatach połączonych z treningiem wzięli udział wszyscy uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej. Po części treningowej zostały rozegrane mini turnieje, które wyłoniły najlepsze czwórki do udziału jeszcze tego samego dnia w organizowanym po raz pierwszy z inicjatywy uczniów i trenera Szkoły w Nawodzicach Gminnym Otwartym Turniej Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...

Copyright © 2015 Klimontów wita... Wszelkie prawa zastrzeżone.