Wyniki wyborów na Wójta i do Rady Gminy

Wyniki wyborów na Wójta Gminy Klimontów

Kandydaci Obwody %
1 2 3 4 5 6 7 8
Galata Leszek 118 79 117 33 35 57 27 60 526 12,84%
Goździewski Marek 544 497 523 158 247 325 162 401 2857 69,75%
Konecka Alicja 75 23 27 23 5 24 7 18 202 4,93%
Lipiński Piotr 240 70 51 23 39 36 21 31 511 12,48%
  977 669 718 237 326 442 217 510 4096 100,00%

Wyniki wyborów do Rady Gminy w Klimontowie

Nazwisko i imiona Liczba
głosów
%
głosów
Okręg 1
KWAPIŃSKI Mirosław 98 36.70
CIELECKI Piotr Marcin 10 3.75
NADGRODKIEWICZ Anna 49 18.35
FLISEK Paweł 88 32.96
BRZESKA Anna Karolina 22 8.24
Okręg 2
ZIOMEK Piotr Krzysztof 49 21.21
ZIĘBA Sławomir 3 1.30
CIACH Andrzej 149 64.50
SKURSKI Marek 30 12.99
Okręg 3
KILARSKA Teresa Małgorzata 21 9.59
KLEJNGLAS Justyna 8 3.65
HAKAMӒKI Halina Zofia 33 15.07
CICHOŃ Monika Wioletta 94 42.92
ROJEK Agnieszka Katarzyna 19 8.68
SAS TARNAWSKI Marian Stanisław 14 6.39
SZELĄG Mirosław Aleksander 30 13.70
Okręg 4
PACHOLCZAK Zbigniew 25 9.51
ADAMCZYK Daniel Artur 42 15.97
ŻUREK Roman 43 16.35
BARGIEL Marek 113 42.97
MROZOWSKI Bogusław 40 15.21
Okręg 5
KAWECKI Stanisław Piotr 26 9.29
GWIZDOŃ Grzegorz Piotr 206 73.57
ZAJĄC Arkadiusz 48 17.14
Okręg 6
KRÓL Rafał 143 67.45
FREJLICH Zbigniew Stanisław 69 32.55
Okręg 7
ORŁOWSKA Joanna 84 49.12
ALY AMER Halina Władysława 87 50.88
Okręg 8
BAJUR Stanisław 15 4.13
LIPIEC Piotr 284 78.24
PALUCH Janina Elżbieta 64 17.63
Okręg 9
DAROWSKI Andrzej 30 8.60
SZYMCZYK Piotr Przemysław 46 13.18
BERBEŚ Alicja 127 36.39
WIATROWSKA Jolanta Barbara 63 18.05
MIŁEK Małgorzata Aniela 83 23.78
Okręg 10
RĘBACZ Jan Walenty 144 61.02
KANIEWSKI Grzegorz 54 22.88
STASZEWSKA Lucjana 19 8.05
ZIMOLĄG Łukasz Mieczysław 19 8.05
Okręg 11
SIUDAK Bożena Barbara 84 25.53
ORŁOWSKI Robert 218 66.26
MIEGOŃ Dorota 27 8.21
Okręg 12
MAZUR Zbigniew 21 4.78
KONECKA Alicja 20 4.56
BORYCKI Gustaw 241 54.90
PUTO Mirosław 157 35.76
Okręg 13
CUKROWSKI Jerzy 98 44.55
ZIMNICKI Andrzej Józef 34 15.45
KRÓL-CHUCHNOWSKA Danuta Renata 17 7.73
DOMAŃSKA Halina 71 32.27
Okręg 14
PIÓRKOWSKA Olga Ludwika 8 2.62
MUCHA Grzegorz 166 54.43
WOJNA Iwona Barbara 51 16.72
PAWLIK Bogusław 80 26.23
Okręg 15
KUSAL Zbigniew 73 35.27
POLIT Andrzej 4 1.93
KRASOWSKA Mieczysława Grażyna 85 41.06
KOZIOŁ Henryk 21 10.14
LESZCZYŃSKI Piotr Jan 24 11.59

Zatwierdzone wyniki zostały opublikowane na oficjalnej stronie Państwowej Komisji Wyborczej przez Komisarza Wyborczego Kielce IV.

Zmiana wielkości fontu
Zmiana kontrastu