Aktualności

Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na Wodzie

Dnia 28 sierpnia na zalewie Chańcza odbyły się XIX Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na Wodzie Chańcza 2021. Zawody ukończyło 39 drużyn z PSP, OSP, WOPR, Policji. Drużyna OSP Klimontów zajęła 5 miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw, a 4 w klasyfikacji jednostek OSP. Był to najlepszy wynik jaki osiągnęła drużyna OSP Klimontów w zawodach na Chańczy. W zawodach wystartowała także Młodzieżowa Drużyna z OSP Klimontów, która ukończyła wszystkie konkurencje i zajęła 34 miejsce, najmłodszym zawodnikiem zawodów został zawodnik z MDP Klimontów Krzysztof Kapusta. Pan Wojewoda Zbigniew Koniusz podczas wręczenie pucharów i nagród podkreślił, że „tak dzielna strażacka młodzież w OSP Klimontów to dobre rokowania na przyszłość”.